site-logo


Замовити зворотній дзвінок
Ru Ua
Кошик
Каталог
Гумові покриття
Від дешевих до дорогих Від дорогих до дешевих

Фільтри
Фільтр
Бренд
Призначення

Гумові покриття

Гумове покриття: особливості, переваги, сфери застосування

Необхідно надійне і якісне покриття для дитячого майданчика або двору? Є перевірене і прогресивне рішення - використання гумового покриття. Такий матеріал в якості укривного матеріалу для підлоги - це маса переваг і грунтовне рішення, тому що цей матеріал гарантовано надійний і практичний.

Особливості гумового покриття

Гумове покриття для підлоги або зовнішніх майданчиків - це універсальний матеріал, який простий в монтажі, практичний при експлуатації і відрізняється тривалим терміном використання. Таке покриття можна використовувати не тільки як зовнішнє покриття, але зручно використовувати всередині (наприклад, для укриття залів в торгових центрах, офісах і подібне).

Залежно від мети використання і форми поставки покриття з гуми буває наступних видів:

Сфера використання гумового покриття дуже широка. Найпоширеніші способи використання можна охарактеризувати наступним чином:

  1. Найчастіше використовується гумове покриття для спортзалів. Засноване це на високій практичності, низькій травмо-небезпеці і простоті догляду. Така підлога укладається не тільки всередині приміщень, а й для зовнішніх спортивних майданчиків;
  2. Використовувати гумове покриття для дитячих майданчиків - це відмінна ідея. Така підлога зможе забезпечити високу безпеку ігор для малюків, не тільки за рахунок амортизації, але і через те, що можна зробити ідеально рівну поверхню;
  3. Для будинку використовується гумове покриття для двору. З таким матеріалом, який використовується замість звичної цементної плитки, двір завжди буде акуратним, безпечним і чистим.

У чому переваги гумового покриття для підлоги?

Вибирають покриття для підлоги з гуми на увазі деякі особливості, які якісно відрізняють цей матеріал від інших. Такими якостями є:

Щодо привабливих умов придбання підлогового покриття з гуми для внутрішнього або зовнішнього використання варто звернутися в наш інтернет-магазин. У нас гарантовано вигідні ціни, високоякісний товар і швидка доставка до Вас за адресою.

Для замовлення потрібно надати нам інформацію, а зробити це можна через онлайн-форму або при дзвінку за контактним номером, що є на сторінках сайту. У нас завжди швидко, надійно і вигідно!

Телефони
+38 044 465 69 51
+38 067 548 38 81
Адреса магазину
м.Київ: вул. Деміївська 13; вул. Новозабарська 2/6 (візит за домовленістю)
Графiк роботы
Пн-Пт: 09:00 - 18:00
Сб-Нд: СБ 10:00 - 16:00. НД - за домовленістю
Електронна пошта
info@creative-floor.com.ua
facebook instagram
© Всі права захищені